“Лютий треш”: на параді до Дня Незалежності дівчата-військові пройдуть на підборах

На військовому параді, присвяченому 30-річчю Незалежності України, разом з іншими підрозділами по головній вулиці Києва буде крокувати “коробка” жінок-військовослужбовців на підборах, повідомляє АрміяInform.

Група народних депутатів вимагають від міністра оборони Андрія Тарана пояснень і вибачень за плани показати жінок-військовослужбовиць на параді до 30-річчя незалежності України на підборах. 

Заява віце-спікерки Олени Кондратюк та представників міжфракційного об’єднання “Рівні можливості” з трибуни парлаемнту

Пряма мова Кондратюк: “Сьогодні у Збройних силах України служать понад 31 тисяча жінок, із них понад 4 100 є офіцерками. Статус учасника бойових дій отримали понад 13,5 тисяч жінок. У порівнянні з 2014 роком жінок у війську збільшилося в рази.

Ви знаєте, як багато жінок надихнулися після цих змін іти і служити у військах. І як можна спаплюжити цю просту ідею натхнення. Це провести військовий парад до 30-річчя нашої незалежності, де військові жінки повинні крокувати на підборах. Цей лютий треш, вибачте,ми побачили на сайті Міністерства оборони. 

Пане міністр оборони, Ви так наближаєте нашу армію до стандартів НАТО* 

Деталі: Нардепи вимагають від Міноборони провести службове розслідування і доповісти суспільству: хто прийняв таке рішення, скільки коштів витрачено на закупівлю цього взуття з податків українців і хто понесе матеріальну відповідальність за це.

Також від міністра вимагають “публічно вибачитися перед своєю армією та ветеранками”. 

Кондратюк наголосила, що стаття 24 Конституції чітко говорить про рівні права і можливості чоловіків і жінок.

Її колеги також обурилися, що “жінок перетворюють на якихось карнавальних ляльок, які повинні розважати натовп” і що “Зеленський поняття зеленого не має як верховний головнокомандувач, що таке стандарти і критерії НАТО – це не підбори під час параду”. 

 

У соцмережах українці вже розкритикували таку ідею. Зокрема, в ГО “Жіночий ветеранський рух” закликали припинити знущання над жінками-військовими.

“Чим ви керуєтесь, виснажуючи і цілком ймовірно, свідомо травмуючи військовослужбовок? Щоб що? Щоб вам, сидячи на трибуні, було комфортно оглядати «жінку-окрасу армії»? “,- сказано в повідомленні на Facebook-сторінці руху.

У коментарях під їх постом люди писали, що це “знущання” і “ідіотизм”.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *