Лукашенко заявив, що Білорусь закупить у Росії зброї більш ніж на $1 млрд

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідав російсько-білоруські військові навчання “Захід-2021” і заявив, що Білорусь планує закупівлю російського озброєння більш ніж на 1 мільярд доларів.

Джерело: Лукашенко на Обуз-Лісновському полігоні під Барановичами, БЕЛТА і “Бєларусь сегодня

ЛУКАШЕНКО НА НАВЧАННЯХ “ЗАХІД-2021”, ФОТО “БЕЛТА”

Деталі: Лукашенко розповів, що на переговорах у Кремлі він і Володимир Путін приділили багато уваги питанням оборони і безпеки, обговорювали перспективи поставок комплексів C-400 в Білорусь.

“Затягла конкретика: від будівництва об’єктів, – в тому числі космодром Східний, – закінчуючи питанням озброєнь. Ми обговорювали ці проблеми”, – сказав Лукашенко.

Він зазначив, що “зараз комплексами С-300 повністю перекрито західний напрямок Білорусі, але у нас додався південний напрямок”.

Лукашенко зазначив, що завершився перший етап спільних навчань “Захід-2021”. З його закінченням, завершуються збори для військовослужбовців територіальних військ.

“Це один із найважливіших заходів підготовки збройних сил, який проводиться на тлі безперервної гібридної агресії з боку Заходу щодо Білорусі й Росії. Ми бачимо нові ризики і виклики на заході Союзної держави, загострення обстановки на кордонах держав – членів ОДКБ”, – заявив Лукашенко.

“І нехай ніхто навіть не сумнівається, що ми – білоруси, росіяни, казахи, громадяни інших держав, що входять в ОДКБ, – готові зробити все для збереження регіональної безпеки, миру в рідній Вітчизні”, – сказав він.

Що відомо

  • Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент РФ Володимир Путін планують наприкінці жовтня підписати угоду про “дорожні карти”, яка може раз та назавжди суттєво обмежити суверенітет Білорусі.
  • 1 вересня Лукашенко заявив, що Росія поставить його країні десятки літаків, вертольотів і системи протиповітряної оборони (ППО). Москва зможе передати зброю після навчань “Захід-2021”.
  • Європейський Союз планує запровадити новий п’ятий раунд санкцій проти Білорусі через мігрантів, які потрапляли до ЄС через білоруський кордон.
  • У липні російські військові почали прибувати до Білорусі для участі у навчаннях “Захід 2021”.
  • У березні невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко допустив розміщення в Білорусі військових літаків Росії.


Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *