Лукашенко каже, що це він розробляв операцію з придушення повстання у Казахстані. Разом з Путіним

За словами самопроголошеного білоруського правителя Олександра Лукашенка, план проведення силової операції ОДКБ у Казахстані розроблявся ним особисто спільно із російським керівником Володимиром Путіним.

Про це він заявив ранком суботи, 15 січня 2022 року, зустрічаючи білоруських спецпризначинців на військовій авіабазі у Мачуліщах (за 10 км від Мінська).

“Я скажу більше, без хвастощів. Уся ця операція, аж до деталей, була розроблена двома президентами – Росії та Білорусі – протягом однієї години. Був намічений задум, міністерства оборони під керівництвом Шойгу та Хреніна деталізували в генеральних штабах задум двох президентів, і вже за кілька годин вилетіли перші літаки до Казахстану. Все було зроблено швидко та рішуче, без вагань”, – сказав Лукашенко.

Глава держави зауважив, що операція в Казахстані стала першим випадком, коли миротворчі сили ОДКБ були реально задіяні для забезпечення безпеки, стабільності та цілісності однієї з держав-членів.

Читайте такожУ Казахстані, за даними силовиків, затримали майже 8 тисяч учасників акцій протесту

Дії російських і білоруських вояків у Кзахастані Лукашенко оцінив як “появу ефективного механізму боротьби з так званими кольоровими революціями”.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *