Лавров попросив Париж та Берлін “привести до тями” Україну. Кулеба відповів

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Франції та Німеччині потрібно «привести до тями» Україну у зв’язку із загостренням ситуації в Донбасі. Про це Лавров сказав на пресконференції за підсумками переговорів з індійським колегою в Нью-Делі.

“На жаль, кожен раз, коли зустрічається “нормандський формат” в тій чи іншій якості, чи на рівні лідерів, представників, співробітників міністерств закордонних справ, ми не бачимо енергійних дій з боку наших французьких і німецьких колег по приведенню української сторони до тями. А зараз вже занадто багато свідчень того, що це потрібно зробити невідкладно”, – сказав він.

Також Лавров заявив, що Україна нібито порушує всі мінські домовленості.

У свою чергу глава МЗС України Дмитро Кулеба відповів російському міністру, заявивши, щ о”всі партнери України чудово бачать, що до тями треба приводити” Росію, і вони вже це роблять.

“Виваженість України, навпаки, відзначають позитивно. Спроба РФ нав’язати Україні образ «агресора» вже провалилася. Залишилися лише гучні заяви для телеглядачів в РФ”, – написав Кулеба в Twitter.

  • Президент Володимир Зеленський заявив, що НАТО – єдиний шлях для завершення війни на сході України. У Кремлі вважають, що НАТО тільки посилить проблему Донбасу.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *