Кричав і вимагав стати перед ним на коліна: Нардеп Тищенко влаштував скандал на 87-му окрузі

В Івано-Франківській області на 87-му окрузі народний депутат від Слуги народу Микола Тищенко чіплявся до журналістів, а також домігся видалення з приміщення виборчкому кандидата в нардепи від партії За майбутнє Олександру Шевченку.

Про це в Facebook повідомляє Рух ЧЕСНО.

Народний депутат “вирішив, що він має право вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї”.

За повідомленням спостерігачів ЧЕСНО, Тищенко плутав Прикарпаття із Закарпаттям, а потім “вирішив, що він має право вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї”.

Нарешті щось для країни зробили корисного

“Тищенко кричав, що він – народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і стати перед ним на коліна”, – йдеться в повідомленні.

“Шевченка вирішили видалити з ділянки, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які, ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки видалили… На відміну від Тищенка, Шевченко – суб’єкт виборчого процесу і має право перебувати на ОВК і контролювати процес підрахунку голосів”, – повідомляють в русі ЧЕСНО.

Повідомляється, що окружна виборча комісія повинна відновити роботу сьогодні об 11:00.

Всі докази того, що відбувалося, – у постах наших спостерігачів на сторінці ЧЕСНО. Ми 5 діб стежимо на ситуацією на Франківщині, щоб ви знали, що відбувається насправді.

Ми обов’язково оновимо профіль політика у нашій базі Polithub, щоб виборці дізналися більше про Тищенка.

Раніше повідомлялося, що в місті Надвірній Івано-Франківської області у будівлі 87-ї ОВК пройшли мітинги прихильників кандидата від Слуги народу Василя Вірастюка та кандидата від За майбутнє Олександра Шевченка.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *