Кравчуку зробили операцію на серці – ЗМІ

Перший президент України Леонід Кравчук переніс операцію на серці. Операція пройшла за планом і без будь-яких побічних проблем, стверджує джерело в оточенні Леоніда Кравчука.

Про це повідомляє Страна з посиланням на джерело у вівторок, 29 червня.

Стверджується, що операцію зробили в Києві. Зараз Кравчук перебуває у лікарняній палаті, де відновлюється після хірургічного втручання.

“Лікарі кажуть, що перший президент України почуває себе добре, оскільки операція пройшла за планом і без будь-яких побічних проблем”, – пише видання з посиланням на джерело в оточенні Кравчука.

У свою чергу радник глави української делегації в ТКГ Олексій Арестович підтвердив інформацію про те, що сьогодні Кравчук переніс операцію на серці.

“Сам факт операції підтверджую. Операція була сьогодні. Але всі подробиці – це особиста справа Леоніда Макаровича і його сім’ї. Питання самопочуття він ще перед операцією попросив мене не коментувати”, – повідомив виданню Арестович.

Це не перша операція, яку переніс Леонід Кравчук. У 2017 році його госпіталізували до Інституту серця в передінфарктному стані. У нього були відкриті три коронарні артерії. Тоді хірурги провели екс-президенту складну операцію на серці, поставивши чотири стенти.

Леоніду Кравчуку в січні виповнилося 87 років. Він обіймав посаду президента України з 1991 по 1994 роки і став першим главою незалежної держави. З 1994-го по 2006 рік був депутатом Верховної Ради. Зараз Кравчук є головою української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *