Кравчук дав кілька порад Зеленському

Перший президент України, глава Української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) із врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук вирішив поділитися своїм досвідом з нинішнім Президентом Володимиром Зеленським і дав йому кілька порад.

Їх він озвучив у прямому ефірі ток-шоу Право на владу на телеканалі 1 + 1, повідомляє ТСН.

Леонід Кравчук поділився досвідом із Зеленським

Наобіцяв і не виконав. Зеленський святкує другу річницю першої перемоги

Кравчук радить позбавляти влади тих, хто живе в Україні, користується її багатствами, але проводить неукраїнську політику.

Кравчук порадив Зеленському зважувати всі моменти при прийнятті будь-яких рішень.

“Слухати і приймати рішення на основі глибокого аналізу. І не поспішати з оцінками того, що ще не показало тенденцію”, – зазначив Кравчук.

Друга порада: боротися з усіма, хто діє проти України.

“Робити все для того, щоб будь-хто, хто допускає не просто помилки, а діє проти України, був обов’язково покараний”, – порадив перший президент України.

Також Кравчук дав пораду дистанціюватися від осіб, які діють всупереч інтересам держави, і позбавляти влади тих, хто живе в Україні, користується її багатствами, але проводить неукраїнську політику.

Як повідомлялося раніше, глава Української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Росія не зупиниться, поки її не зупинить або Україна, або світ.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *