Кравчук: Без внесення корінних змін до Мінських угод прогресу на Донбасі не буде

Прогресу з врегулювання ситуації на Донбасі не буде, якщо не внести в Мінські угоди корінні змін.


Про це заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі “Україна 24”, передає РБК-Україна.

“Не внісши в Мінські домовленості якісь корінні зміни, я підкреслюю, корінні, ми руху вперед не зробимо. Тому поки там йде війна, поки там стріляють і вбивають, поки не створені передумови, щоб вирішувати будь-які питання: то вибори, то організація влади … таке просто неможливо”, – наголосив він.

За словами Кравчука, якщо президент Росії Володимир Путін буде прибирати з “Мінська” тільки те, що йому захочеться, то руху за угодами також не буде.

“Якщо Путін буде діяти за принципом: вилучаємо з Мінських домовленостей тільки те, що відповідає інтересам Росії, то руху вперед не буде. Не треба вибірково підходити до Мінських угод і в комплекс заходів”, – сказав він.

Кравчук зазначив, що приймалися недосконалі документи, але зараз треба подивитися на них і визначити, що може бути виконано, а що – ні.

“Україна не заперечує (виконання Мінських угод – ред.), Україна підтримує саме такий підхід”, – додав він.

Нагадаємо, раніше радник президента Росії в нормандському форматі Дмитро Козак заявив, що Кремль сподівається на те, що США “вплинуть” на позицію України щодо виконання Мінських угод.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *