Кожні 16 хвилин помирає пацієнт: король Іспанії звернувся до нації

В Іспанії епідемія коронавіруса з величезною швидкістю набирає оберти, кількість смертельних випадків збільшується з кожним днем – пацієнт помирає в столиці держави, Мадриді, вже кожні 16 хвилин.

Як повідомляє видання Ель Паіс, тільки за останню добу в Іспанії виявили 3431 інфікованого, кількість смертельних випадків досягла 169 випадків за добу, в Мадриді лікарям не вдалося врятувати 88 пацієнтів.

Найбільш складна ситуація склалася саме в Мадриді, на який припадає більша частина смертельних випадків. У лікарнях іспанської столиці знаходяться 3006 пацієнтів.

Сьогодні в Іспанії зафіксована перша смерть медика від коронавіруса – в Країні Басків 19 березня померла медична сестра інфекційного відділення.

З телезверненням до нації виступив король Іспанії Філіп VI. Він підтримав свій народ, закликав до єдності і солідарності та висловив впевненість, що Іспанія переможе.

Зараз в країні налічується 17 147 хворих, 767 осіб померли від наслідків інфекції. Іспанія на даний момент є п’ятим за величиною осередком поширення коронавірусної інфекції в світі після Китаю, Італії, Південної Кореї та Ірану — і одним з найбільш стрімко зростаючих.

Нагадаємо, загальна кількість заражених коронавірусом COVID-19 у світі за станом на ранок 18 березня зросла до 198 152 осіб, при цьому загальне число смертей склало вже 7954. Про це свідчать дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса.

За даними МОЗ, кількість людей, які підхопили китайський коронавірус в Україні, збільшилася.

Наразі підтверджені захворювання на коронавірус в таких областях:

  • 10 випадків у Чернівецькій області (1 летальний, померла 33-річна жінка);
  • 2 випадки у Житомирській області (1 летальний, померла 71-річна жінка);
  • 2 випадки у Київській області (йдеться про нардепа Сергія Шахова та його дружину);
  • 2 випадки у Дніпропетровській області;
  • 1 випадок у Донецькій області;
  • 1 випадок в Івано-Франківській області;
  • 3 випадки у Києві.
  • Зафіксовано три летальних випадки.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *