Корнієнко не виключає експеримент із онлайнголосуванням на президентських виборах

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко припускає проведення експерименту на виборах президента у 2024 році. Йдеться про машинне голосування, заявив віцеспікер в інтерв’ю РБК-Україна.

“Це коли ти бюлетень вкладаєш не в урну, а в таку машину, і вона одразу твій голос зараховує”, – розповів перший заступник голови депутатської фракції партії “Слуга народу”.

Корнієнко запевняє, що “це унеможливить фальсифікації на дільницях” та “різні маніпуляції з протоколами, які були навіть і на останніх місцевих виборах”.

Проте перешкодою депутат від монобільшості називає проблему із фінансуванням.

За словами віцеспікера, на “кожній із 30 000 виборчих дільниць потрібно по дві машини”, а їх вартість – до 700 євро за штуку”. У Раді підрахували, що на такий експеримент потрібно 7 млрд грн.

ДОВІДКА. Проведення чергових виборів Президента України заплановано на 31 березня 2024 року. Другий тур (у разі призначення) – 21 квітня.

  • 3 листопада 2020 року у США відбулися вибори президента, на них переміг кандидат від демократів Байден. Трамп відмовився визнавати перемогу і намагався оскаржити результати виборів у суді, але пограв переважну більшість процесів.
  • Трамп заявляв, що на виборах нібито голосували “мертві душі”, машини з підрахунку голосів збоїли на користь обраного президента Байдена, не пускали спостерігачів за опитуваннями і було багато іншого.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *