Коли не виправдаю надії українців, – Шмигаль щодо відставки

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів за яких умов він може піти у відставку.

Відповідь Шмигаля на питання, як він ставиться до неприємних відгуків від фракції більшості і за якої умови готовий піти у відставку.

“Стосовно умов, коли я піду у відставку – коли не виправдаю надії українців. Здається, я це казав у перший день після призначення. Стосовно інтриг, чуток про те, що хтось піде у відставку… На різних політичних рівнях ці чутки завжди є… на посадах голів облдержадміністрацій – призначають, а потім починають казати, що вже є інший кандидат, а цей піде у відставку. Я багато рівнів державної влади пройшов, тому приблизно орієнтуюсь, як і коли починається таке мусування чуток, тому що є різні політичні інтереси, політичні амбіції в багатьох до різних посад і до уряду. Тому від цих політичних інтриг напевно не позбавлена жодна країна світу”, – сказав Шмигаль.

Він зазначив, що це такий елемент великої політики.

“Спокійно ставлюся до чуток – як чуток. Відчуваю підтримку президента і більшості фракцій. У нас з більшістю членів команди є конструктивна співпраця на користь країни. Політичні ігри, чутки, інтриги – вони є”, – заявив Шмигаль.

За його словами, робота уряду сьогодні збалансована. Він вважає, що міністри на своїх місцях.

“Ми молодий уряд. Я вважаю, що помилки є і будуть, бо не помиляється той, хто нічого не робить”, – зазначив прем’єрміністр.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *