Іран видав ордер на арешт Трампа

Судова влада Ірану зажадала від Інтерполу внести в міжнародний розшук президента США Дональда Трампа за вбивство генерала Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Касема Сулеймані.

Про це повідомляє агентство Mehr в понеділок, 29 червня.

Тегеран, 29 червня (MNA). Прокурор Тегерана заявив, що судова система Ірану видала ордер на арешт Дональда Трампа в зв’язку з убивством генерал-лейтенанта Сулеймані.

Переслідування Дональда Трампа буде продовжено навіть після того, як закінчиться його президентський термін, стверджують у Тегерані.

“Вдалося ідентифікувати 36 осіб, які брали участь в підготовці і займалися питанням вбивства Касема Сулеймані, серед яких є політичні і військові діячі США та інших країн”, – цитує агентство прокурора Тегерана Алі Мехра.

За його словами, судовими органами було прийнято постанову про їх притягнення до відповідальності і оголошення “червоного статусу” через Інтерпол, який передбачає, що сили правопорядку по всьому світу будуть сприяти пошуку і затриманні запитуваного підозрюваного.

Він заявив, що ці особи обвинувачуються у “вбивстві” і “тероризмі”, додавши: “На чолі списку президент США Дональд Трамп його переслідування буде продовжено навіть після того, як його термін закінчиться”.

Нагадаємо, 3 січня США ліквідували іранського генерала Касема Сулеймані в аеропорту Багдада. Тоді американський президент Дональд Трамп заявив, що Сулеймані готував атаки на чотири посольства США.

У відповідь 8 січня Іран випустив ракети по двох американських базах в Іраку, де розташований військовий контингент США. Тоді в Ірані цей удар назвали відплатою за вбивство Сулеймані.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *