Гончарук розповів, на які нові посади шукають людей у Кабмін

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук підтвердив, що наразі в уряд шукають людей, які могли би його підсилити. Тому в Кабінеті Міністрів найближчим часом можуть з’явитися нові посади та віцепрем’єр-міністри – з економічних питань і соціальних питань.

Гончарук в інтерв’ю для УП розповів, що керівництво уряду вже провело десятки зустрічей з кандидатами на нові посади. Також він радиться з представниками Офісу Президента щодо усіх призначень в Кабмін.

“Ми дійсно шукаємо останній місяць людей, які могли би підсилити уряд. Таких зустрічей в різних форматах було десяток, може, навіть більше. Є ряд напрямків, по яких ми, очевидно, будемо підсилюватися”, – зауважив Гончарук.

Він нагадав, що минулого тижня Верховна Рада підтримала його подання і проголосувала за призначення Дениса Шмигаля віцепрем’єр-міністром України та міністром розвитку громад і територій.

У нас з’явився віцепрем’єр по регіональному розвитку. Це важливо, тому що цей рік в плані децентралізації є вирішальним, ми маємо завершити створення спроможних громад, а це дуже важливий адміністративний процес. Тут потрібен сильний менеджер, який буде фокусуватися саме на цьому, – додав глава уряду.

Другий напрямок, який хоче посилити уряд, – це економічний блок з фокусом на інвестиції. Гончарук розповів, що по цьому питанню вже шукають віцепрем’єра і є кандидатів. Їх прізвища він не назвав, проте наголосив, що кандидатури Ігоря Ніконова, Віктора Пинзеника чи Ростислава Шурми не розглядаються.

Окрім віцепрем’єра з економічних питань, в Кабінеті Міністрів може з’явитися посада віцепрем’єра з соціальних питань.

Є ряд ідей, яким чином підсилити соціальний блок. Можливо, у нас з’явиться віцепрем’єр у цьому напрямку. Але про це говорити рано, ми ще дискутуємо, – підсумував Гончарук.

Які міністерства в Кабміні можуть розділити?

В уряді планують розділити Міністерство ветеранів та окупованих територій на два окремих міністерства. Ветеранами буде опікуватися чинна міністерка Оксана Коляда, а Міністерство окупованих територій може очолити член українського групи у Мінську Олексій Резніков.

Також можуть розділити Міністерство культури, молоді і спорту. На посаду нового міністра спорту вже нібито розглядали ексворотаря “Динамо” і збірної України Олександра Шовковського.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук поставив “діагноз” роботі свого уряду, заявивши, що сам ніколи не був ультралібералом.

“Я ніколи не був ультралібералом. Є багато крайніх ідей, які називаються там по-різному: регуляторна Хіросіма, знищити все, розводити державу… Я ніколи не був прихильником таких радикальних ідей”, – запевнив прем’єр.

Разом з тим він встановив “діагноз” роботі його Кабінету Міністрів.

“Ми будуємо ринкову економіку. Ми намагаємося залучати інвестиції та створити умови для того, щоб вони сюди зайшли. Ми намагаємося позбутися дурних регуляцій і обмежень для того, щоб було більше свободи”, – сказав прем’єр.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *