ФРН закликала Україну прийняти формулу Штайнмаєра

Німеччина закликала Україну імплементувати у своє законодавство “формулу Штайнмаєра”. 

Про це повідомила пресслужба МЗС Німеччини.

У Німеччині наполягають, що Україна має імплементувати формулу Штайнмаєра у своє законодавство.

У МЗС Німеччини зробили заяву щодо Донбасу

У ній йдеться про те, що незважаючи на режим припинення вогню на Донбасі, йдуть активні бойові дії і зростають втрати.

У МЗС Німеччини підкреслили, що в кінці 2019 року було узгоджено додаткові заходи щодо зміцнення режиму тиші. Київ і Москву закликали виконувати свої зобов’язання.

“Закликаємо Росію і Україну повністю виконати висновки саміту, узгоджені в Парижі в грудні 2019 року. Так вдасться досягти помітних поліпшень для жителів сходу України”, – йдеться в заяві.

Від Росії просять більше конструктиву щодо вирішення конфлікту – йдеться про відкриття КПВВ, розмінування території і відведення важкого озброєння.

При цьому Україну закликають перенести так звану формулу Штайнмаєра у своє національне законодавство.

Також у заяві зазначили, що представники ОБСЄ повинні отримати повний доступ до всієї території Донбасу. У Берліні додали, що Німеччина і Франція продовжать роботу довгостроковим врегулюванням конфлікту.

Як відомо, Формула Штайнмаєра передбачає, що спочатку на Донбасі проходять вибори, а потім Києву передається контроль над кордоном.

Нагадаємо, що раніше міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков назвав формулу Штайнмаєра “фантастичним документом”. Резніков проаналізував формулу Штайнмаєра і заявив, що там немає “жодної зради”.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *