Есесівці ОПЗЖ штурмують Житомир

В Житомирі до Дня перемоги над нацизмом в Європі, який відзначається 9 травня, розмістили вітальні борди від імені депутата облради Костянтина Черпіцького (ОПЗЖ).

Проте, як повідомляє місцеве видання “20 хвилин”, дизайнери реклами помилилися і помістили на борд фотографію з німецькими солдатами СС.

Депутат Житомирської облради від ОПЗЖ Костянтин Черпицький оскандалився рекламним білбордом, яким привітав ветеранів Другої світової війни з Днем Перемоги. 

Депутат розмістив своє фото в партійних кольорах на тлі чорно-білої фотографії з солдатами, що біжать вперед, супроводивши коротким текстом: “Спасибі за перемогу! Спасибі за життя!”

Як виявилося, на фото не військові Червоної Армії, а друга танкова дивізія СС “Дас Райх” під час нападу на російське село.

Така подія не могла залишитися поза увагою російських пропагандонів.

Забули, що депутат з партії кума Путіна: росЗМІ осоромилися, розтиражувавши новину про “нацистський” білборд депутата ОПЗЖ.

Журналіст Денис Казанський зазначив, що новина “вже щосили мчить по російських ЗМІ, які радісно репостять її, не розуміючи, що за депутат повісив цей борд і від кого”.

Російські засоби масової інформації осоромилися, розтиражувавши новину про українського депутата з партії кума Путіна (ОПЗЖ), який привітав з Днем Перемоги ветеранів Другої світової війни білбордом із зображенням нацистів.

На це звернув увагу журналіст Денис Казанський.

“У Житомирі якийсь довбоящер з ОПЗЖ розмістив до 9 травня рекламні борди з фотографією солдатів вермахту. Самий кайф, що новина вже щосили мчить по російських ЗМІ, які радісно репостять її, не розуміючи, що за депутат повісив цей борд і від кого. Є завдання писати про українських фашистів – значить будуть писати про українських фашистів. Навіть якщо ці фашисти – депутати від Партії кума Путіна”, – прокоментував він.

Підписники в коментарях посміялися над рівнем російської пропаганди:

  • “Це вкотре свідчить про повне недоумство даних осіб, які рвуться до корита”;
  • “Ще пару знімків “Л/ДНРівців” забули додати. І білборд був би краще!”;
  • “Гнати від влади цю партію треба”;
  • “Вони розуміють, тому що самі займаються тим же”;
  • “Прикол в тому, що на їхніх плакатах постійно то солдати Вермахту, то американці з року в рік фігурують, але про себе писати не кошерно”;
  • “По Фрейду”.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *