“Епоха бідності завершиться, коли розстріляють фракцію, статки якої зіставні з бюджетом України”, – заява Потураєва, яка обурила нардепа ОПЗЖ Киву. ВIДЕО

Голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв з трибуни Верховної Ради заявив, звертаючись до ОПЗЖ, що “епоха бідності закінчиться, коли народ витягне цю фракцію і розстріляє”.

Джерело: засідання Верховної Ради

Заява “слуги народу” Микити Потураєва про взаємозв’язок між “завершенням епохи бідності” і “розстрілом фракції, статки якої зіставні з бюджетом України”, зроблена під час засідання Верховної Ради, обурила нардепа ОПЗЖ Іллю Киву.

Кива вибіг до трибуни парламенту і почав говорити щось Потураєву та спікеру Дмитру Разумкову.

“Він сказав … витягне і розстріляє … народ України”, – чути уривки фраз Киви на записі засідання парламенту.

Біля трибуни парламенту виник конфлікт, у якому брали участь нардепи ОПЗЖ та “Слуги народу”. Спікер парламенту був змушений оголосити перерву на 15 хвилин.

Після короткої перерви Микита Потураєв знову вийшов до трибуни і попросив вибачення. Він сказав, що ніхто у Раді не заслуговує на репресії і розстріл.

Втім, в ОПЗЖ одними вибаченнями не заспокоїлися. На своїй сторінці у фейсбуці один з нардепів від політсили Вадим Рабінович написав, що ОПЗЖ планує написати на Потураєва заяву у поліцію. Він пригрозив “слузі” терміном за заклик до масового вбивства.

Нардеп “Слуги народу” Микита Потураєв пояснив, що не закликав до розстрілу депутатів ОПЗЖ, а лише попереджав їх, що їхня підривна діяльність може закінчитися насильством

Про це він сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради, коментуючи перепалку з нардепами ОПЗЖ у ході сьогоднішнього засідання ВР.

“Я нікому з них не бажаю лютої смерті. Я не хочу, щоб на вулицях будь-якого українського міста пролилася хоч крапля крові. Тому я пропоную змінити якість політики – перейти від маніпуляцій до чесної дискусії. Інакше наслідки можуть бути непередбачуваними, страшними і гіркими”, – сказав він.

Також він пояснив, що вибачився публічно “за те, чого не говорив” після консультацій зі спікером Дмитром Разумковим, щоб зняти напругу в залі.

Крім того, Потураєв висловив упевненість, що більшість населення України в цій ситуації підтримує його: “Я впевнений, що більшість українців на моєму боці”.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *