Ексзаступника секретаря РНБО Кривоноса звільнили з лав ЗСУ

Генерал ЗСУ, перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗС України у 2016 – 2019 роках та заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України у 2019 – 2020 роках Сергій Кривонос заявив про те, що його звільнили з лав Збройних Сил.

Джерело: Кривонос у Facebook

“Звільнений з лав Збройних Сил Украіни… Звільнений без рапорта.

Служити державі хотів, але прислуговуватись не буду та не вмію.

Тому і звільнили. Кажуть “немає посад”. Хоча іх достатньо. Розумію…команда з Офісу президента”, – написав Кривонос у себе на фейсбуці.

Генерал зазначив, що присвятив безперервній військовій службі 32 роки життя, й подякував тим “сотням, тисячам солдат та офіцерів”, яким він “віддавав частину себе”.

“Моє звільнення – це початок нового етапу боротьби з реаліями того безладу, який існує в арміі і державі! Наразі мене вже нічого не стримує, з урахуванням того, що супротивники застосовували нечесні і брудні прийоми”, – наголосив Сергій Кривонос.

Наразі своєю безпосередньою метою він вбачає створення боєздатної системи територіальної оборони, “незважаючи на супротив і саботаж”. Генерал впевнений, що вона неодмінно постане й буде тако само ефективною, як підрозділи українських ССО та ВДВ, до творення яких він мав безпосереднє відношення.

Довідка

Кривонос є бойовим генералом.

Воював з російськими окупантами та їхніми найманцями на Донбасі.

Тримав оборону Краматорського аеродрому.

Нагадаємо, основною причиною звільнення Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО медіа називали його розміжності з командою президента Володимира Зеленського щодо необхідності, меж й принципів розбудови територіальної оборони.

  • У грудні 2020 року президент Володимир Зеленський заявив, що в разі нападу РФ на Україну з боку окупованого нею Криму “буде велика війна” і будуть мобілізовані і чоловіки, і жінки.
  • У відповідь на це Кривонос зазначив, що мобілізація і жінок і чоловіків у разі нападу Росії не матиме сенсу, оскільки для бою потрібно мати військовий вишкіл, а велика кількість громадян України не знають, як воювати. Тому вони не зможуть ефективно протистояти ворогу.
  • Після цього Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
  • Кривонос також заявляв, що спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович нібито завів в 2018 році групу снайперів на мінне поле на Донбасі. Арестович відповів, що це неправда.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *