“Ексслуга” Шевченко похвалив Путіна за статтю про Україну і заговорив про братні народи

Народний депутат Євгеній Шевченко, якого виключили з фракції “Слуга народу”, високо оцінив статтю президента РФ Володимира Путіна про Україну. Він назвав її “дуже сильною і смисловою”.

Про це Шевченко написав у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Путін виділив основні позиції з історичних подій у взаєминах Росії, України і Білорусі, а також представив своє бачення майбутнього.

“Реальність така, що потрібно повертати Україні свою суб’єктність, звільнившись від диктатури заходу. Інакше розірвуть нашу країну… В перспективі вже зараз зрозуміло, що без зміни політичного курсу нам не обійтися”, – прокоментував нардеп.

На його думку, проблеми України не закінчаться ніколи, тому як “починаючи з 2004 року українські політики повернули нашу країну проти росіян, а останнім часом і проти білорусів, не запитавши цього у власного народу”.

Шевченко уточнив, що змінити своїх сусідів ми не зможемо, тому міняти потрібно політику щодо власних громадян “не згодних із націоналістами й американістами”, і політику щодо Росії і Білорусі, “адже це наші братські народи”.

Нагадаємо, Путін написав статтю “про історичну єдність росіян і українців”. У ній він детально розписав етнічне походження двох народів і висловив гіркий жаль про зведену стіну між Росією і Україною з 2014 року.

Щоб його думка була зрозуміла не тільки основній аудиторії – росіянам, – а й жителям України, адміністрація Путіна опублікувала його статтю і українською мовою.

У своєму трактаті Путін дав оцінку війнам ОУН-УПА під проводом Степана Бандери. Він вказав, як саме цінності захисників української державності в 40-і роки відображаються на національному рівні сьогодні.

Також у статті Путін заявив, що Києву не потрібен Донбас із двох причин. Росія нібито зробила все можливе для того, щоб припинити війну на Донбасі, а саме уклала Мінські домовленості, які Україна, за словами агресора, відмовляється виконувати.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *