Другий раунд переговорів: “досягли розуміння” щодо гуманітарних коридорів

МИХАЙЛО ПОДОЛЯК, ФОТО ОП

Російська та українська сторони під час другого раунду переговорів «досягли розуміння» щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення з місць найзапекліших боїв.

Джерело: радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі журналістам

Дослівно комюніке: «Сторони досягли розуміння щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення, а також для доставки медикаментів та продуктів харчування до місць найбільш запеклих боїв, із можливістю тимчасового припинення вогню на період, коли здійснюватиметься евакуація в секторах, де вона поводиться».

Деталі: Подоляк уточнив, що припинення вогню можливе не скрізь, а лише в тих місцях, де будуть розташовані гуманітарні коридори, на час проведення евакуації.

«З цією метою найближчим часом будуть організовані спеціальні канали зв’язку та взаємодії та будуть сформовані відповідні логістичні процедури», — сказав він.

«На превеликий жаль, ми не отримали тих результатів, на які розраховували», — прокоментував він підсумки другого раунду переговорів.

За словами Подоляка, сторони «досить докладно» обговорили гуманітарний аспект, оскільки багато міст зараз перебувають в оточенні, і ситуація з продуктами харчування, медикаментами, можливістю евакуації є драматичною.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *