Доповідачем у ПАРЄ щодо ковіду обрали “слугу народу” Камельчука, що називав пандемію “змовою корпорацій”

Нардепа від “Слуги народу” Юрія Камельчука обрали спікером по темі Covid passes and certificates (ковід-паспорти та сертифікати) від політичної групи “Європейської народної партії” (EPP) у дебатах на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Про це він написав у фейсбуці в понеділок, 21 червня.

“Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, правами людини та можливостями бізнесу, особливо відпочинкового, що актуально особливо влітку”, – вважає нардеп.

Камельчук у грудні 2020 року заявляв, що не вірить в ефективність вакцин проти COVID-19, адже вважає цю хворобу “вигаданою”.

“Ми на маємо висновків, яким можемо довіряти. Висновки по вакцині, які заслуговують на довіру, визначаються не одним днем і не міжнародними організаціями, а часом і наслідками, і побічними ефектами – є вони чи немає. Ми зараз чуємо про ефективність вакцин в 70%, хтось каже про 50%, дехто вважає нормальним 30%… Для мене звучить навіть це ненормально. Питання: якщо у неї така ефективність, то що ж вона лікує і чи не шкодить?”, – сказав “слуга народу” в ефірі телеканалу “Наш”.

Витрати на закупівлю вакцин урядами різних країн, в тому числі в Україні, депутат назвав “пасткою”, а пандемію – “змовою корпорацій”.

ПАРЄ на літній сесії 22 червня проведе дебати та ухвалить резолюції щодо COVID-паспортів та сертифікатів у контексті захисту основоположних прав та правових наслідків їх запровадження.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *