Британський мільярдер Річард Бренсон сьогодні летить у космос

У неділю, 11 липня, компанія Річарда Бренсона Virgin Galactic, яка належить Річарду Бренсону, здійснить свій перший політ у космос із повним екіпажем. Одним із пасажирів буде сам Бренсон.

Про це сам Бренсон раніше повідомив у твітері.

РІЧАРД БРЕНСОН

“Я завжди був мрійником. Моя мама вчила мене ніколи не здаватися і тягнутися до зірок. 11 липня настав час втілити цю мрію в реальність на борту Unity-22”, – написав Бренсон.

Старт польоту заплановано на 16:00 за київським часом, але його можуть перенести через погодні умови.

Згідно з планом, корабель відокремиться від носія на висоті 16 кілометрів і проведе в польоті близько двох годин.

Окрім Бренсона і двох пілотів, на борту корабля SpaceShip Unity 22 перебуватимуть також інші співробітники  Virgin Galactic.

Компанія Бренсона почала продавати квитки в космос більше 10 років тому, але ліцензію на запуск комерційних клієнтів у суборбітальні польоти Федеральне авіаційне управління США (FAA) видало тільки в червні 2021 року.

Вартість польотомісця – $250 тис. Про це компанія повідомила 25 червня.

Отримання дозволу було останньою перешкодою в багаторічних зусиллях Virgin Galactic щодо відправки пасажирів за плату в нетривалі космічні польоти.

Корпорація заявляє про 600 бажаючих полетіти у космос як пасажири. Серед них – засновник Amazon Джефф Безос, який має вилетіти “космічним рейсом” 20 липня, та міський голова Дніпра Борис Філатов.

Перш ніж відправити пасажирів у космос, компанія зробила запуски трьох пілотованих космічних кораблів з високими результатами.

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) і ВПС США вважають кордоном між атмосферою і космосом. Вперше процес цілком покажуть в прямому ефірі.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *