Антон Поляков: нардепів вакцинуватимуть проти коронавірусу самим ефективним препаратом

Народний депутат від Чернігівщини Антон Поляков заявив, що всіх депутатов ВР у Зеленского вакцинуватимуть Pfizer виробництва компанії Pfizer-BioNTech. 

Ампула із вакциною проти коронавірусу виробництва BioNTech/Pfizer

“У Німеччині, США, Ізраїлі та низці інших країн переважна більшість населення буде щеплена від коронавірусу вакциною BioNTech/Pfizer. Але в Україні в першу чергу слуги з Верховної Ради. Депутати поспішають, попереду відпустки і вакцина Pfizer саме та, до якої є довіра і повсюди приймається.

Багато лікарів, освітян, військовослужбовців відмовлялися від інших малоефективних вакцин. І тут виявляється, депутати попереду всіх.

Категорично проти такого розподілу вакцини Pfizer. Особисто сам не буду брати участь в вакцинації для “вибраних”, — заявив Антон Поляков.

ЗМІ опублікували текст запрошення на вакцинацію, яке надійшло нардепам.

Стаття 58 Конституції України закріплює один з найважливіших загальновизнаних … В цьому всі люди рівні і відрізняються лише за віком. Рівні, а є “рівніші”. До того ж у нас є Гарант цієї Конституції.

Довідка: Ті, хто отримав щеплення, демонстрували на 94 відсотки менше випадків інфекції з сиптомами, ніж у контрольній групі людей, які ще не були вакциновані.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *