Американці побачили маніпуляції в Офісі Зеленського – ЗМІ

Влада США вкрай негативно відреагувала на спотворення Офісом президента України змісту розмови Володимира Зеленського з Джозефом Байденом.

Про це з посиланням на американські джерела повідомляє ZN.UA

У США не вірять в те, що спотворення інформації було випадковим

Офісом президента керує Андрій Єрмак. Фото: president.gov.ua

Спотворення змісту розмови на сайті президента України вкрай негативно сприйняли і в Білому домі, і в Раді нацбезпеки, і в Державному департаменті, пише видання.

Читайте також: Віталій Портников: Українці під владою брехунів

“За словами наших джерел, у Вашингтоні не вірять в те, що спотворення інформації було випадковим “ексцесом виконавця”, схильні розцінювати це як свідому маніпуляцію Банкової і ставлять під сумніви надійність України як партнера Сполучених Штатів”, – пише журналістка Тетяна Силіна.

Тепер анонсований візит Зеленського в США навряд чи буде безхмарним. Якщо, звичайно, відбудеться, повідомляє ЗМІ.

“Вашингтон не забарився продемонструвати своє глибоке розчарування поведінкою Банкової: за нашою інформацією, зустріч Юрія Вітренка з радником Держдепу Шолле була демонстративно скасована саме через фортелі Банкової”, – пише журналістка.

Чому вивішування на сайт неузгодженого з американськими партнерами тексту — це погано? Тому, що, видаючи бажане за дійсне, Банкова по суті примусила американців зробити спростування. Причому вустами самої ж Банкової, випнувши при цьому перед зустріччю Байдена й Путіна той факт, що Вашингтон сьогодні не готовий ні підтримати в Альянсі надання Україні ПДЧ, ні дати нашій країні якісь гарантії безпеки. І все ж це було відоме наперед, повідомляє Тетяна Силіна.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *